הוסיפו "שואו" לאירוע - שלל צורות להפרחת בלונים
תשאירו את האורחים שלכם המומים כשמאות בלונים יופריחו באוויר מעל ראשיהם ברגע השיא של האירוע.

   

הפרחת בלונים ע"י קהל המוזמנים  
כ15 דקות לפני תחילת החופה, מחלקים לכל אורח בלון (בדרך כלל בצבע לבן). לאחר חלוקת כ250-500 בלונים לבנים, נגלה לעין מחזה ססגוני ומרהיב. לאורחים נאמר בעת חלוקת הבלונים לשחרר עם שבירת הכוס על ידי החתן
(לא לדאוג תמיד יהיו כמה אורחים שירצו לקחת בלון לילד...) . לאחר טכס החופה בעת שבירת הכוס כל האורחים משחררים בו זמנית את הבלונים לשמים. התמונה שמתקבלת הינה מרהיבה ונחקקת בזכרון לשנים רבות.

 

 

הפרחת זרי בלונים הנושאים זיקוקים קטנים  
בשטח הקרוב לחופה קושרים עשרה זרי בלונים כולם בצבע לבן. לכל זר בלונים קושרים זיקוק צבעוני בעל להבה של כ30 ס"מ, וכשהלהבה מופנית כלפי מטה בתום טכס החופה עם שבירת הכוס על ידי החתן, נישאים הזיקוקים על ידי בלוני ההליום בזה אחר זה לעבר השמיים. מחזה מרהיב לרגע השיא. בחתונה: אחרי שבירת הכוס ובבר מצווה: אחרי קריאת הדרשה.  

 

הפרחת בלונים מזרים גדולים  
בכל קצה של החופה קושרים זר גדול של כ100 בלונים בצבע לבן. זרי הבלונים הלבנים משתלבים נהדר בתפאורת החופה. עם שבירת הכוס, חותכים במספריים מעל הקשר שמאגד את הבלונים ושלל בלונים בודדים עולים לשמיים.

 

הפרחת בלונים מרשתות ענק  
בפתיחות ובנעילות חגיגיות , בהשבעות, בטקסים ובאירועים המוניים מכניסים לרשת ענקית בגובה של כ3 מטרים, 1000-3000 בלוני הליום. בהינתן האות פותחים את הרשת ושלל של אלפי בלונים מופרחים לאוויר. זהו מחזה מרהיב וססגוני במיוחד.

 

 

הפרת בלונים ע"י תלמידי ביה"ס
תלמידי בית הספר מפריחים יחדיו בלונים, תרומה ניכרת להנאה וגיבוש בין החברים.

 

לחצו כאן ליצירת קשר